- ۴:۱۶ ب.ظ | کد خبر: ۹۸۰۹۱۱۱۹۳۴۳

واکنش «عباس سلیمی» به اظهارات کارشناس قرآنی در رسانه ملی
نیازی به زجرکش کردن نیست؛ مردم از رهگذر سوء‌ تدبیر به اندازه کافی زجر‌ می‌کشند

رها / عباس سلیمی، پیشکسوت قرآنی کشور با انتشار بیانیه‌ای در پی سخنان ابوالفضل بهرام‌پور در برنامه زنده شبکه اول سیما، در رابطه با آشوب‌های اخیر واکنش نشان داد. در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: «بنام آن خداوند ارحم الراحمینی که بسیار بخشنده و بسیار بسیار مهربان است! خداوندی که او را با عنوان
«یا من سبقت رحمتُه غضبَه!» می‌خوانیم و سلام بر قرآن، کتاب هدایت و مهرورزی!
«سخن کز دهان ناهمایون جهد چو ماری است کز لانه بیرون جهد!»

در شرایطی که از یک‌سو مردم عزیز و نجیب ما با مشکلات عدیده دست به گریبانند و از سوی دیگر دشمنان خبیث و مزدوران سرسپرده درصدد لطمه زدن به حاکمیت نظام اسلامی و سربلندی ملت با صلابت و رشید ما هستند، در عین حالی که وظیفه همه ما جلوگیری از التهاب‌آفرینی در جامعه بوده و ما خود را ملزم به رعایت آن می‌دانیم، در واکنش به گفتار بی‌سلیقه یک کارشناس قرآنی باید ولو اختصارا گفت: «برادر! نیازی به زجرکش کردن نیست، زیرا مردم شریف ما از رهگذر سوء تدبیر برخی از مدیران نالایق و ناکارآمد به اندازه کافی زجر می‌کشند! لطفا خود را به زحمت میفکنید!

فعلا و در یک عبارت کوتاه، این حقیر به عنوان کوچکترین عضو جامعه قرآنی به سهم خود در ازای نوع برداشت و از آن بدتر!(نوع بیان کارشناس مزبور) در قبال مسائل اخیر، از همه مردم ایران‌زمین، علما و مفسرین والامقام و جوانان و نوجوانان‌ کشور پوزش طلبیده و عذرخواهی می‌کنم.
۹ آذرماه ۱۳۹۸
خادم القرآن عباس سلیمی»


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱) نظراتی که موجب توهین، هتاکی و افترا نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی است منتشر نخواهد شد.
۲) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.